Kariera

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Programista

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku programisty będzie uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania oprogramowania oraz opracowanych przez Xerrex systemów informatycznych związanych z archiwizacją, obiegiem oraz przetwarzaniem wersji papierowej dokumentów na postać cyfrową.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programowania w środowisku Delphi,C#, ASP.NET MVC i systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych
  • Mile widziana praktyka w tworzeniu i obsłudze systemów DMS, Workfolw
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Termin składania aplikacji:

Aplikacje można składać wyłącznie na adres e-mail: praca@xerrex.pl.

W temacie e-maila prosimy wpisać: Praca-programista

Kontakt | O Xerrex | Mapa strony