Udostępnij tę stronę:

Tarnów - kserokopiarki drukarki - RICOH, DEVELOP, KONICA MINOLTA, KYOCERA


Cyfrowe systemy druku, nowoczesne urządzenia, kontrakty na kopie i wydruki, profesjonalny serwis to atuty naszej firmy.
W branży działamy nieprzerwanie od 1987 r. Oprócz wysokiej jakości usług serwisowych oferujemy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, poufności, archiwizacji dokumentów oraz rozwiązania kontroli kosztów i zarządzania parkiem urządzeń. Dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku i klientów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw proponujemy nowatorskie rozwiązania usprawniające zarządzanie, kontrolę oraz szybki i łatwy dostęp do informacji dokumentów.

XERREX jest Partnerem Asseco Poland, Autoryzowanym Partnerem Ricoh Polska, Kyocera jak również Subdystrybutorem DEVELOP. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku Polski południowo – wschodniej w branży cyfrowych systemów druku. Od wielu lat zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży urządzeń Ricoh.

Z naszej oferty handlowej i serwisowej korzysta aktualnie ok. 5000 firm z całego regionu Podkarpacia. Zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, jak i uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.

Nazwa firmy: XERREX Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. płk L. Lisa Kuli 6, 35-032 Rzeszów
Rok założenia: 1987.r. (od 24.04.2001 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wartość kapitału zakładowego: 1 860 000,00 PLN
PKD: 7133Z
NIP: 813-32-18-216
REGON: 691549825
KRS: Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000009107
Zastrzeżony znak towarowy: XERREX

Kserokopiarki Tarnów


Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.