Ricoh Aficio SP C430DN

Ricoh Aficio SP C430 DN to wydajna drukarka sieciowa, charakteryzująca się niezawodnością, obsługą szerokiej gamy nośników oraz niskim kosztem całkowitego posiadania. To idealny wybór dla małych firm lub działów w większych organizacjach. Czyste i ciche działanie tego urządzenia przyczynia się do bezpiecznej, komfortowej pracy w biurze a niski pobór prądu i materiały nie zawierające substancji toksycznych przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Ricoh Aficio SP C430 DN jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów w pełnym kolorze z nieprzeciętną prędkością.Model ten oferuje wkłady dużej wydajności, eliminujące konieczność częstej obsługi. Tryb oszczędzania energii ogranicza zużycie energii elektrycznej do 6,W.  Po zainstalowaniu nowej opcji sterownik wykrywa ją automatycznie. System zdalnego monitorowania ciągle informuje o stanie urządzenia na wszystkich stacjach roboczych. Intuicyjny panel z cztero-liniowym wyświetlaczem LCD wraz z przyciskiem zawieszenia/wznowienia zdecydowanie ułatwia pracę. By usprawnić zarządzanie i kontrolę nad urządzeniem pocztą elektroniczną wysyłane są wiadomości z informacją o stanie drukarki. Krótka ścieżka papieru minimalizuje ryzyku zacięcia papieru.

Ricoh Aficio SP C430 DN może być wyposażone w trzy dodatkowe pojemniki z papierem, po to by w kazdej chwili można byłoby mieć dostęp do różnego rodzaju papieru.

Drukuje na papierze o gramaturze do 216 g/m2 dla każdej tacy oraz obsługuje papier o gramaturze do 157 g/m2 dla dupleksu. Ponadto obsługuje  papier z recyklingu, przeźrocza, etykiety, koperty a także papier wodoodporny oraz powlekany.

Istotną rzeczą jest bezpieczeństwo danych. Przy użyciu Ricoh Aficio SP C430 DN dane są szyfrowane. Dosępne są tu również zaawansowane funkcje autoryzacji i kontroli dostępu oraz, kasowanie oraz nadpisywanie danych tymczasowych zapisanych na dysku twardym. Technologia druku wodnego zabezpiecza wydruki przed niechcianym kopiowaniem.

Broszura:


Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.