ScanSnap SV600

Unikalny skaner Fujitsu ScanSnap SV600 - nowa perspektywa wydajności


Jednodotykowy skaner typu "overhead" Fujitsu to wszechstronne cyfrowe rozwiązanie dla Twojej firmy.  Skanowanie dowolnego typu dokumentu - zarówno płaskich jak i oprawionych  arkuszy w rozmiarze do A3.  SV600 automatycznie koryguje zniekształcenia stron oprawionych dokumentów do 30 mm głębokości a bezdotykowe skanowanie pozwala chronić łamliwe i  delikatne dokumenty. SV600 zapewnia wysoką jakość czytelności przy użyciu technologii VI.

Najbardziej wszechstronny skaner na świecie

Dzięki ScanSnap SV600 możesz skoncentrować się na swoich głównych zadaniach. ScanSnap SV600 nie potrzebuje dużo miejsca i umożliwi Ci zarządzanie wszystkimi typami dokumentów za  pomocą jednego przycisku.  Teraz potrzebujesz tylko jednego skanera do wszystkich typów dokumentów - czy to oprawionych raportów, czasopism, czy wycinków prasowych. Bezdotykowe  skanowanie to idealne rozwiązanie dla łamliwych rękopisów, obrazów i innych cennych przedmiotów w rozmiarze do A3.

SV600 to unikalny skaner typu "overhead". Technologia detektora linearnego z opcją skanowania od przodu do tyłu zapewnia, że cały obraz (także jego krawędzie) jest ostry  i wysokiej jakości

Zapisz cyfrowo wszystko, co chcesz - łatwo i skutecznie

Multi-kadrowanie umożliwia skanowanie i kadrowanie wielu dokumentów w jednym skanie i zapisanie ich do jednego pliku. Opcja wykrywania zmiany strony oraz skanowanie czasowe  umożliwia użytkownikowi skanowanie ciągłe bez konieczności przerwy na  uwzględnienie różnych formatów dokumentów. 

Usuwanie koloru tła dla elementów, takich jak gazety można ustawić tak, aby automatycznie usunąć kolor tła, tak aby poprawić podgląd skanowanego dokumentu, gdy na ekranie.

Ambitne rozwiązanie skanowania

Technologia VI to połączenie działania płaskiego skanera, skanera z kamerą typu "overhead" oraz inteligentnego urządzenia w jednym kompaktowym rozwiązaniu pozwalającym na  osiągnięcie wyjątkowej funkcjonalności i wysokiej jakości obrazu. Ruchoma głowica urządzenia obejmuje swoim obiektywem z wysoką głębią ostrości wszystko, co znajduje się pod nią. Zastosowany obiektyw oferuje szeroki obszar autofokusu i  linearny czujnik obrazu CCD.  Dioda LED z wysokim współczynnikiem kierunkowości osiąga stałą jasność bez zakłóceń z powierzchni otoczenia.  SV600 komfortowo minimalizuje  nierówności w jakości obrazu i generuje gładki obraz nawet przy skanowaniu z odległości. Podczas skanowania oprawionych raportów i książek system typu "all-in-one" dokonuje skanowania, korekcji i zapisu cyfrowego przy zmianie strony, a także automatycznie  rozpoznaje jej orientację.  Zdigitalizowane raporty mogą być następnie odczytane przez przerzucanie stron - tak samo, jakbyś czytał raport, instrukcję czy książkę w  formie drukowanej. Jest to możliwe dzięki funkcji dołączonego oprogramowania Rack2-Filer Smart.

 


Kontakt | O Xerrex | Mapa strony
Copyright © XERREX 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.